Kontakt

​TN-Tech ApS

Savmøllevej 6

5690 Tommerup

CVR: 38833863

 

Tlf.: 28 86 44 78

E-mail: thomas@tn-tech.dk

Åbningstider:

Åbent alle dage - inkl. søndag og helligdage

Kontakt os​

 
 
 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Maskinmester / partner

Thomas Hansen

Mail: thomas@tn-tech.dk

Tlf: 28864478​

Elektriker / partner

Niels Mortensen

Mail: niels@tn-tech.dk

Tlf: 53233713

Elektriker

Emil Kjærsgård

Mail: emil@tn-tech.dk

Tlf: 22621158

Elektriker

Frederik Hansen

Mail: frederik@tn-tech.dk

Tlf: 60512493

Maskinmester / Elektriker

Casper Sørensen

Mail: casper@tn-tech.dk

Tlf: 22 48 00 14

Lærling

William Wiile Carlsen

Mail: william@tn-tech.dk

Tlf: 31 37 44 81

Arbejdsmand

Martin Nielsen

Tlf: 42 34 77 79

Kontoransvarlig

Anne Ravn Jeppesen

Mail: anne@tn-tech.dk

Tlf: 26 35 12 11

Firmainfo

TN-Tech ApS er et kompetent firma, der har specialiseret sig i elektrikerarbejde. Vi vægter god kundeservice og kvalitetsarbejde til konkurrencedygtige priser. Ønsker du at høre om, hvad vi kan hjælpe dig med så kontakt os gerne.

Kontakt

Savmøllevej 6, 5690 Tommerup

​Åbent alle dage - inkl. søndag og helligdage